הבריחה מהספריה

ציון 8.8

תאריך: 23/08/2008

סה"כ כניסות: 12610

עכשיו משחקים: 0

דרג:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10

טוען  

 • על המשחק

  הבריחה מהספריה
  קראתם את כל הספרים, פעמיים (חוץ מאבא גוריו, לא צריך להגזים). הגיע הזמן לצאת מהספריה ומהדפים המאובקים אל העולם הרחב.

 • הוראות המשחק

  איך משחקים?
  שליטת עכבר. לחצו על סמל היד כדי להיפטר מחפץ שאתם מחזיקים.

 • תגיות משחק

סגור פרסומות
 1. 1. הראשונה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  הראשונה!!! הראשונה!!! הראשונה!!! הראשונה!!! הראשונה!!! הראשונה!!! הראשונה!!! הראשונה!!! הראשונה!!! הראשונה!!!! הראשונה!!! הראשונה!!!

 2. 2. ל-1

  דייי להיות אנשים חסריי חיים שנכנסים לאתר כל 5 דקות כדי לראות אם יש משחק חדש ואז להיכנס אליו ולהגיב ראשון !1 דיי לטימטום לחוסרר חייםם !1

 3. 3. ל-3

  ממש לקחת את זה קשה.... עצוב

 4. 4. הי

  נשארו לי למצוא עוד שלוש קלפי.. אם מישהו יודע יותר ממני,מוזמן לעזור.. ומי שצריך עזרה אני מוכנה לתת.

 5. 5. סיימתי!!!!!

  מי שצריך עזרה שרק ישאל

 6. 6. איך

  איך גומרים את המשחק

 7. 7. כשה לי

  5. אני צריכה אזרה

 8. 8. מישהו?

  מישהו יודע לאן החתול הלך?

 9. 9. מה שגליתי

  בשולחן העגול צריך להסיר ממנו את כל הדברים, ואז מוצאים 2 חלקים מהפאזל, אחד ליד השולחן אחד ליד הבלטה,לוקחים את המספרים לאיזור עם השק ואז עם המספרים פותחים את השק, לורחים שם עוד חלק מהפאזל אחרי שמרירים את החרא של החתול, לוקים את הקש, משתמשים בו על הקוקטייל ואז מקבלים עוד חלק, מתחת לספה יש חלק,זהו.תרשמו

 10. 10. מה עושים?

  חברה איפה מוצאים את כל החתיכות מה הקוד לכספת תרשמו בבקשה פתרונות

 11. 11. מיקום הקלפים

  1 מתחת לספה 2 בספר הכי ימני בשורה השלישית מלמטה 3 בתמונה שעל הקיר בפינה הימנית

 12. 12. המשך מיקום הקלפים

  4 מתחת למפה 5 בקיפול של השולחן 6 מתחת לשולח יש לבנים חומות ללחוץ עליהם ואז תיפתח מגירה עם קלף נוסף 7 בתוך הפח יש חלק נוסף 8 עם הקש שיש בתוך הקש לשתות את המיץ שבכוס ואז יש קלף נוסף 9 בספרייה ללחוץ על הספר החמישי משמאל בקומה האחרונה ואז תיפול זכוכית מגדלת

 13. 13. המשך מיקום הקלפים

  בתוך הספר שעל השולחן יש אקדח עם הזכוכית מגדלת אפשר לראות את הקדח מקרוב ובקצה שלו יש את הקוד לכספת ושם יש קלף נוסף

 14. 14. סוף פתרון

  בתוך הארגז ליד הארגזים יש טיל ואחרי שפותרים את הארון עם הקלפים יש נשק מחברים אותו לטיל ויורים על הקיר לבנים הגדול

 15. 15. איך מסדרים את הקלפים

  איך מסדרים את הקלפים בתוך העיגולים בקופסא החומה??????? עזרה????!!!!

 16. 16. סידור הקלפים

  שים לב, שבכל צד של קלף יש מספר , אתה צריך שהצדדים של הקלפים שנוגעים זה בזה יהיה להם את אותו מספר

 17. 17. dx

  הקוד לכספת הוא 046673

 18. 18. כלום

  אתם אנשים משועממים שמתמכרים למשחקים משעממים אנילא מבינה למה אתם משחקים במשחקים כאלו ביקור אתם מפגרים אתם יושבים שנה על לסיים משחק בקיצור אתם משועממים

 19. 19. 18. אז למה קוראים לך כלום?

  סימן שאתה כלום. ולמה אתה כאן באתר...צא מכאן! שאלה. איך לוקחים את הספר מהספריה? שמתי את הכסא ומכאן אני לא מסתדרת.

 20. 20. איפה יש זכוכית מגדלת?

 21. 21. code 705230

 22. 22. אני צריכה עזרה

  נישאר לי רק עוד 4 קלפים איפה אני משיגה אותם?

 23. 23. ל5

  אני צריכה עזרה

 24. 24. עזרה

  אני לא מוצאת את הקלף האחרון תעזרו בבקשה!!!!

 25. 25. איךךך

  איחסה עם המספריים פתחתי את השק והחתול יצא והוא השאיר קקי ואפשר לקחת אותו ושלוקחים אותו יש עוד קלף ועם המספריים האלו גם לוקחים את הקשית ושהאיש לקח את הקקי הוא צריך לשטוף את היידים איך.

 26. 26. ל-17

  הקוד הוא בכלל לא 046673 הקוד הוא 501964 ישקרן אחד ואכשיו אני אגיד לכם איפה מצאתי את הקוד הזה : לוקחים את הרובה מתוך הספר עם הסכוכית מגדלת מקרבים את זה ורואים מהצד השמאלי (איפה שיורים) את הקוד הזה הולכים לוילון הכחול פותחים אותו הולכים לכספת הכחולה כותבים תקוד ולוקחים עוד קלף (אחרי שמוציאים את כסף)

 27. 27. המשך ל-26

  אני טעיתי גם זה הקוד לכספת אתה לא שקרן אני נכנסתי בעוד משחק כזה הסתכלתי ברובה והיה קוד אחר אז כל פעם שאתם נכנסים למשחק הזה היה קוד אחר ברובה ועם תעשו את הקוד הזה שכתבתי זה לא יכנס רק עם היה את הקוד הזה בקצה של הרובה זה היה בסדר כי יש במשחק הזה הרבה קודים שצריך להשים בכספת !

 28. 28. נוווו

  אני מצאתי את כל הקלפים אבל אני צריך עוד קלף ! תענו לי איפה יש את כל הקלפים.

 29. 29. אני יודע איפה כל הקלפים

  מתחת לקרית שבספה (הקרית השמאלית) בספריה בקומה השלישית הכמעט אחרונה ללחוץ בספר ההכי ימני ויפול קלף נוסף פותחים עוד פעם את הקריות שבספה ולוקחים את הקלף ובספריה בקומה האחרונה ללחוץ על הספר החום בפינה השמאלית (נכון יש 2 ספרים פותחים את הספר הנדחף ולוקחים זכוכית מגדלת אחר כך הולכים לחדר השמאלי מורירידים את כל הדברים שעל השולחן ונופל קלף תקחו אותו ותלחצו על החלק של השולחן הימני ויפול עוד קלף וליד השולחן יש לבנים חומות לוחצים על הלבנה החומה ההכי למטה ונפתחת הלבנה ולוקחים עוד לבנה אחר כך תשימו את הכול על השולחן (חוץ מהמספריים הספר והמגילה והמשקה) הולכים לתמונה ומתחת לתמונה יש עוד קלף הולכים לחדר הבא לוקחים את הטיל שבארגז (עם הקופסות לא עושים כלום) הולכים לחדר הבא עם המספריים פותחים את השקית זבל עם אין לכם מקום אז תשימו את כל הקלפים על הארגז שבתוך הוילון הכחול לוקחים את הקקי של החתול ויש עוד קלף ומחזירים את הקקי ולוקחים את הקשית עם הקשית שותים את המשקה ולוקחים עוד קלף ומחזירים את הקשית הולכים לוילון הכחול ושמים את שתי הקלפים בארגז החום עם הזכוכית מגדלת לוקחים את הספר המשך בתגובה הבאה שלי !

 30. 30. המשך

  עם הזכוכית מגדלת פותחים את הספר האדום ולוקחים אקדח ועם הזכוכית מגדלת מקריבים את האקדח ובצד של האקדח יש את הקוד לכספת (יש הרבה קודים לכספת) אחר כך תעשו את הקוד לכספת ויש לכם את הקלף האחרון שמים אותם בארגז החום ולא קורה כלום עזרה בבקשה !

 31. 31. ל-2

  הוא צודק ול-1 יסתומה מה את מתלהבת שאת ראשונה שוויצרית אחת ו-2 נכון הוא צודק די להיות כבר חסרי מוח כל פעם אני רואה במשחקים שכותבים אני ראשון אני ראשון יחסריי חיים ול-1 מה את משועממת עם את משועממת תמצאי לך משהו לעשות !

 32. 32. נוו

  שמישהו יענה לי אני שמתי את כל הקלפים ולא קורה כלום נכון עזרתי לכם אז תעזרו גם לי ואיזה נשק בכלל ובמגילה כתוב ורואים את הנשק אז איך פותחים בכלל את הארגז החום תענו לי כבר !

 33. 33. פתרונות

  קחו את הספר הוורוד משורה שלישית ךמטה הכי ימני יוצא קלף.בשורה הראשונה בצד הכי שמאלי יש 3 ספרים חומים לכו לשני הספרים החומים ותלחצו על הימני יוצאת סכוכית הגדלת.אחרי שלחצתם על שני הספרים תשחצו כל הכרית הכי שמאלית +הימנית יש שני קלפים(1 מהספר הוורוד הוא נפל). לכו אל השולחן ותורידו את כל הדברים.יש שם לבני תלחצו על אחת הלבנים יצא קלף. תקפלו את החלק הימני ויצא קלף אבל יהיו 2 תחזירו הכל חוץ מ:כוס,מגילה,ספר ומספריים. תלחצו על הספר פעמיים ותלחזו על הצלב יצא אקדח! תחזירו את הספר ותלחצו פעמיים על האקדח וקחו את הזכוכית מגדלת, לכו הכי שמאלה ובקצה יש את הקוד לכספת הכחולה,תרשמו אותו. תגזרו את השקית עם המספריים תורידו את הקקי וקחו את הקלף והקש ותחזירו את הקקי.תלחצו על הכוס פעמיים ותשתו עם הקש,יש קלף תחזירו את הקש והכוס בתמונה למטה בימין יש קלף קחו(אם אין לכם מקום לכו לארון ושימו בכספת החומה. לכו לכספת הכחולה ושימו את הקוד מהאקדח.יצא כסףוקלף. אחרי שלקחתם את כל הקלפים תסדרו אותם אותו מס' לאותו מס' הצלחתם קחו את הבזוקה לכו לקופסה הירוקה יש כדור לבזוקה קחו תלחצו 2פעמים על הבזוקה חברו ת'כדור וצאו.

 34. 34. איך מזיזים את הקלפים

  איך מזיזים את הקלפים

 35. 35. שאלה

  לקחתי את הבזוקה חיברתי הרקטה אל זה לא יורה מה עושים?

 36. 36. לזה שמעלי

  נכון בחדר הזה שיש שם מלא ארגזים איפה שמשיגים את הטיל לבזוקה יש שם חלק של הקיר שהצבע יתקלף ורואים את הלבנים החומות תלחץ עליו וככה תראה אותו מקרוב יותר ואז תלחץ על המרכז שלו עם הבזוקה

 37. 37. כל מי שחושב שהוא 1\

  היי ראשונים אולי תסתמו את פה כי לי כבר עלה עד עצבים ואם אתם תגידו שאתם ראשונים אז אתם כל כך מפגרים ו1 את מפגרת כל כך שמעת אותי את מפגרת .

 38. 38. עזרה בבקשה

  איפה המגירה

משחקים דומים

 • המסור: פריס במלכודת כניסות: 22268
  ציון: 6.5
 • ערפל יורד 3 כניסות: 9059
  ציון: 4.9
 • חוקי מרפי: הערב שלפני חג המולד כניסות: 22495
  ציון: 8.8
 • חדר החושך כניסות: 11646
  ציון: 8.8
 • בריחת ליל כל הקדושים כניסות: 15254
  ציון: 6.7
 • הבריחה מהמרפסת כניסות: 12562
  ציון: 8.8
 • בריחה מחדר הנסיכה כניסות: 10923
  ציון: 7
 • החקירה כניסות: 9240
  ציון: 6.1
 • חדר אוקטופוסי כניסות: 12161
  ציון: 7.3
 • הבריחה מהרכבת כניסות: 11802
  ציון: 9.2